דף הבית - פורטל תעודות סל
שם
דוא"ל
טלפון
נושא
כמה אתה באמת יודע על מסחר בתעודות סל? למד עוד!

קסם

קסם

תחום תעודות הסל אמנם נפוץ בכל רחבי העולם, אולם בישראל הוא התפתח בראשית שנות האלפיים. מאז הוא התעצם בצעדי ענק, כאשר כיום הוא כולל מגוון רב של חברות המציעות לציבור הרחב תעודות סל שונות, כמו גם את הניהול והמסחר בהן. בקרב אלו, חברות אחדות נחשבות לחוד החנית בתחום תעודות הסל. אחת מחברות אלו הנה חברת קסם, מבית אקסלנס נשואה.

אודות חברת קסם

חברת קסם נוסדה בשנת 2003, והיא שייכת לחברת אקסלנס נשואה. עקב הפוטנציאל הגלום בתחום, חברה זו נוסדה בכדי לסייע לציבור לברור וללקט את תעודות הסל הטובות ביותר, תוך הנבת רווחים במהירות ובקלות.

במהלך שנות פעילותה ועד היום, קסם שמה ידה על מגוון נרחב של תעודות סל, והצליחה לפלס דרך לתעודות סל עולמיות ולמסחר בשוק ההון העולמי. כיום, קסם מציעה לקהל הלקוחות 135 תעודות סל ממינים וסוגים שונים.

הון אנושי

אחד מקלפי המפתח של חברת קסם, תחת הנהגתו של יו"ר החברה רוי רגב, הנו ההון האנושי שהיא מציעה לקהל הלקוחות שלה. מנהלי תעודות הסל, כמו גם כל נותני השירות בחברה, הציבו לעצמם למטרה להיות אבן בוחנת לכדי חברות אחרות. דבר זה מאפשר ללקוחות ליהנות מניהול איכותי, מקצועי ומיומן, ולהניב תוצאות ורווחים תוך זמן קצר.

שירותים

קסם מציעה מגוון נרחב של תעודות סל, הכולל מניות וסחורות שונות. בין היתר, היא מציעה תעודות סל על אג"ח ממשלתי וקונצרני, תעודות סל המבוססות על מטבעות וסחורות, תעודות סל על מדדים של מניות בבורסה בתל אביב ובעולם, תעודות ממונפות וכן, תעודות "שורט" (תעודות בחסר).

בנוסף לכך, החברה כוללת תעודות סל המבוססות על ערוצים בשוק ההון העולמי. בין מגוון תעודות סל אלו, חברת קסם מציעה תעודות סל המבוססות על המדד העולמי של אנרגיה ירוקה (קלינטק) ותעודות סל הנשענות על המדד הנחשב ביותר בהודו, מדד "ניפטי".

תעודות סל פופולאריות

מתוך 135 תעודות הסל המוצעות על ידי חברת קסם, ישנן מספר תעודות סל הנחשבות לפופולאריות יותר, כאלו שיש להן תשואה יומית, שבועית ושנתית מתעצמת. אמנם תעודות סל אלו נעות ונדות בהתאם למדדי המניות בעולם, אולם באופן ממוצע ישנן מספר תעודות סל הנחשבות למובילות יותר.

בין תעודות סל מובילות אלו ניתן למצוא את תעודת סל ניקיי, המבוססת על מדד 225 החברות הנחשבות ביותר בטוקיו, יפן. תעודת סל זו אינה מושפעת משער מטבע הין, בעלת תשואה שנתית מתעצמת ומהווה את אחת מתעודות הסל העולמיות של החברה. כמו כן, מבין התעודות הפופולאריות של חברת קסם, ניתן למצוא את תעודת סל קסם רפואה ארה"ב, הנשענת על מדד הדאו ג'ונס ושלושים החברות המובילות בתחום הרפואה בארצות הברית. תעודת סל פופולארית נוספת הנה תעודת קסם תל אביב ביומד, הנמדדת בהתאם למניות הביומד בבורסת תל אביב.

לאתר החברה: www.ksmc.co.il

שתף תוכן זה עם חבריך!
אנו עושים מאמצים לאסוף עבורך מידע מדוייק ועדכני. עם זאת, אין אנו יכולים להיות אחראים לנכונות במידע ולאפשרות שימוש בו בניהול כספך. אין לראות במידה זה כל המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק כל מידע המפורסם באתר לפני קבלת החלטה. מערכת האתר אינה אחראית לכל נזק שיגרם לך כתוצאה משימוש במידע המופיע באתר זה.

יצירת קשר, פורטל תעודות סל © כל הזכויות שמורות 2013