דף הבית - פורטל תעודות סל
שם
דוא"ל
טלפון
נושא
כמה אתה באמת יודע על מסחר בתעודות סל? למד עוד!

פסגות

פסגות

מבין מגוון החברות הפועלות בישראל בתחום תעודות הסל, חברת פסגות נחשבת למובילה ולוותיקה ביותר. במהלך השנים, עברו עליה שינויים ותהפוכות, אולם בשונה ממדדי המניות עליהן תעודות הסל נשענות, החברה הצליחה להציע לקהל הלקוחות שלה תשואה גוברת ורווחים נאים. החברה מבקשת להיות נושאת הדגל בישראל בכל הנוגע להשקעות בכלל ולתעודות סל בפרט.

אודות חברת פסגות

פסגות הנה חברת השקעות הכוללת מגוון נרחב של אופציות להשקעות ומסחר, ומציעה מבחר ענף של תעודות סל מקומיות ועולמיות. החברה נוסדה במקור על ידי בנק לאומי בשנת 1989 ואוחדה עם חברת אופק בשנת 2003. החל משנת 2010, החברה עברה לידי קרן ההשקעות העצמאית, אייפקס פרטנרס.

נכון לשנה זו, חברת פסגות נחשבת לחברת ההשקעות המובילה ביותר בישראל. חברת פסגות תעודות סל נחשבת לסוללת הדרך בכל הנוגע לתחום תעודות הסל הישראלי, והשיקה את תעודת הסל הראשונה בישראל, בשנת 2000.

הון אנושי

בראשות חברת פסגות השקעות עומדת יו"ר הדירקטוריון זהבית כהן, בעוד חגי בדש מכהן בתור מנכ"ל החברה. החברה כוללת מאות עובדים, צוותים ומחלקות, המבקשים להעניק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח. חברת פסגות תעודות סל, האחראית על נושא תעודות הסל של בית ההשקעות, פועלת תחת שרביטו של המנכ"ל גיל שפירא.

חברת פסגות תעודות סל כוללת 35 מנהלי תעודות, נציגי שירות ואנליסטים, בעלי ניסיון, ידע ומיומנות בתחום. לב החברה פועל בחדר הניתוח והבקרה העוקב אודות תעודות הסל השונות ומניב את המסקנות הכדאיות והמניבות ביותר עבור קהל הלקוחות של החברה.

שירותי החברה

חברת פסגות חרטה על דגלה להעניק את השירותים המקצועיים ביותר, תוך רמת שירות מובילה בתחום. החברה מציעה מגוון של תעודות סל, המבוססות על מדדים וסחורות שונים, במחירים הוגנים למדי. כל זאת, תוך שקיפות מלאה, המציגה בפני הלקוח את כלל חלקי העסקה.

החברה מעניקה לקהל הלקוחות ייעוץ, ליווי ומסחר. בין היתר, פסגות מציעה תעודות סל הנשענות על מדדי מניות ישראליים ובינלאומיים, אג"ח מקומיים ובינלאומיים, תעודות פיקדון, דיבידנדים ותעודות סל שורט (תעודות סל בחסר).

שלל תעודות סל

חברת פסגות מעניקה לקהל הלקוחות מבחר עצום ומגוון של תעודות סל איכותיות ומניבות. לתעודות סל אלו יש תשואה יומית, שבועית, חודשית ושנתית עולה ומתעצמת. כלל תעודות סל אלו משתנות בהתאם למדדים עליהם הן נשענות. בין היתר, חברת פסגות מציעה לציבור הלקוחות תעודות סל מקומיות כגון סל תל אביב 100, סל נדל"ן 15, סל תל אביב נפט וגז, סל בונד שקלי ועוד.

כמו כן, פסגות מציעה מבחר תעודות סל בינלאומיות, המשתנות בהתאם למטבע החוץ של כל מדינה ומדינה. בין היתר, תעודות סל אלו כוללות את סל אסיה טיגר, סל נדל"ן אירופה, סל נאסד"ק 100,סל אוסטרליה, סל דיבידנד יפן, סל בונד עולמי, סל זהב ועוד.

לאתר החברה: www.psagot.co.il

שתף תוכן זה עם חבריך!
אנו עושים מאמצים לאסוף עבורך מידע מדוייק ועדכני. עם זאת, אין אנו יכולים להיות אחראים לנכונות במידע ולאפשרות שימוש בו בניהול כספך. אין לראות במידה זה כל המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק כל מידע המפורסם באתר לפני קבלת החלטה. מערכת האתר אינה אחראית לכל נזק שיגרם לך כתוצאה משימוש במידע המופיע באתר זה.

יצירת קשר, פורטל תעודות סל © כל הזכויות שמורות 2013