דף הבית - פורטל תעודות סל
שם
דוא"ל
טלפון
נושא
כמה אתה באמת יודע על מסחר בתעודות סל? למד עוד!

אודות פורטל תעודות הסל ETP.co.il

אתר http://www.etp.co.il/ הוקם במטרה להפוך את אחד מהכלים הלוהטים של שוק ההון הישראלי כיום, ההשקעה בתעודות סל, לפשוט יותר עבור כל אדם. מבחינתנו, כל משקיע - בין אם הוא בעל ניסיון או אדם שמתנסה בהרפתקה שמציע המסחר הבורסאי בפעם הראשונה - זקוק לעיתים לייעוץ ועזרה בנושאים כאלו ואחרים.

האתר הזה יספק לכולם את מבוקשם.

עולם שוק ההון הוא עולם פתלתל, מורכבת וחמקמק. כדי להבין בו לעומק, צריך להשקיע, לקרוא וללמוד, אך לא תמיד קיימים למשקיע כל המקורות הנחוצים לו כדי לעשות זאת. באתר הזה, אנו שואפים לרכז את כל המידע החשוב לגבי תעודות סל ותעודות סל בלבד - בכדי לאפשר לכל משקיע לדעת מה הוא עושה בכל רגע נתון ולהיות בטוח שהמהלך שיבצע הוא מהלך הגיוני, בעל סיכויים טובים להצליח.

בהתאם לכך, כל משקיע יוכל למצוא באתר הסברים כלליים על הכלי המרתק הזה; להבין את ההבדלים בין סוגי תעודות הסל ואת משמעות האופי של כל תעודה; לדעת כיצד להשקיע, איפה מומלץ לעשות זאת ומהן החדשות החמות ביותר בשק; לכסות את התחום הזה מכל צדדיו, מלמעלה ומלמטה, בשאיפה לא להשאיר אפילו בדל של אינפורמציה ללא תשובה.

מי אנחנו?

האנשים שעומדים מאחורי אתר זה הם אנשי מקצוע מנוסים, מהטובים והמשופשפים שיש בישראל. הם מכירים את שוק ההון על כל צדדיו ומתמחים בשלל תחומים ולא רק בתעודות סל. כיום, עם הקמתו של האתר הזה, הם מעוניינים לחלוק איתכם את הידע הזה, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות משלל היתרונות של המסחר הבורסאי.

הצלחה בשוק ההון מתבססת על ידע ועל וותק. את שני אלו יש לנו בכמויות אדירות, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להצטרף אלינו ולדעת שאתם נמצאים בכיוון הנכון. לאחר כמה ניסיונות, בתום כמה 'כוונונים' ובסיום תהליך האיפוס שתבצעו בעזרתנו, גם אתם תוכלו לשלוט בכלי הגאוני והנפלא הזה: תעודות סל.

שתף תוכן זה עם חבריך!
אנו עושים מאמצים לאסוף עבורך מידע מדוייק ועדכני. עם זאת, אין אנו יכולים להיות אחראים לנכונות במידע ולאפשרות שימוש בו בניהול כספך. אין לראות במידה זה כל המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק כל מידע המפורסם באתר לפני קבלת החלטה. מערכת האתר אינה אחראית לכל נזק שיגרם לך כתוצאה משימוש במידע המופיע באתר זה.

יצירת קשר, פורטל תעודות סל © כל הזכויות שמורות 2013