דף הבית - פורטל תעודות סל
שם
דוא"ל
טלפון
נושא
כמה אתה באמת יודע על מסחר בתעודות סל? למד עוד!

תעודות סל ברזיל

מדוע להשקיע בברזיל? מקור: ויקיפדיה
מדוע להשקיע בברזיל? מקור האילוסטרציה: ויקיפדיה

במונחים כלכליים, יש מספר מדינות שנחשבות היום לכוכבות העולות של עולמנו. הנטייה היא להצביע בראש ובראשונה על סין, אשר הופכת אט אט למי שמאיימת על הכתר שנמצא כיום על ראשה של ארה"ב ככלכלה הגדולה בעולם, אך מקום נוסף אליו כדאי להפנות את תשומת הלב הוא ברזיל.

מדינת הקפה והסמבה שבדרום אמריקה נחשבת כבר היום לכלכלה השישית בגודלה בעולם. זו מדינה עצומה, אשר במשך שנים נותרה מאחור בכל הקשר כלכלי שהוא, אך בשנים האחרונות עושה את הצעדים הנכונים אל עבר הצמרת הכלכלית העולמית.

הצעדים הללו שעושה הכלכלה הברזילאית הופכים את הכדאיות שבהשקעה בערוצים ברזילאיים שונים למשהו שכמעט כל משקיע, מתחיל או מנוסה, שמים לב אליו. היום, ברזיל היא המקום החם והמעניין ביותר בעולם, אולי, שכדאי לשקול בו השקעה.

תעודות סל הן יופי של כלי לעשות זאת

בעבר, כדי להשקיע בשווקים רחוקים, שאינם קשורים ישירות לישראל (כמו ארה"ב), היה צורך בהשקעה רבה - לא של כסף, אלא של משאבים ושל לימוד. המשקיע היה צריך להכיר היטב את השוק אליו הוא נכנס, לדעת איפה להשקיע ואיך. ממש כמו קניית נכס בארץ זרה - כך הייתה גם הכניסה לעולם ההשקעות באותה מדינה.

היום, זה ממש לא כך. תעודות סל על סחורות, מדדים ומטבעות זרים מאפשרות להשקיע בקלות את כספיך במקום זר, אך מבלי להיכנס לעומקו. זו אפשרות נפלאה להרוויח וליהנות מכל היתרונות של אותו שוק, תוך נטרול או צמצום של סכנות וסיכונים שמתבטאים בהשקעה כזו. לכן, יותר ויותר משקיעים עושים זאת כיום.

תעודת סל ברזיל היא כלי שבעזרתו יכול אדם להשקיע באפיקים שונים בבורסה הברזילאית או בשוק ההון הברזילאי כולו. כך, אפשר לרכוש תעודות סל אשר עוקבות עד המדדים הגדולים של הבורסה בברזיל, כאלו אשר עוקבות אחר הריאל הברזילאי (ביחס לשקל כמובן) ועוד ועוד. זו יופי של אפשרות לגיוון ולעניין רב יותר בתחום הזה.

מדוע להשקיע בברזיל?

כפי שציינו, ברזיל היא שוק שהולך ומתפתח ללא הפסקה. אחרי שהעפילה למקום השישי בדירוג הכלכלות הגדולות בעולם, ברזיל מתכוונת להמשיך הלאה ולהשתפר עוד ועוד, תוך חיזוק הכלכלה והגברת היציבות שלה.

ויש למדינה הזו את כל הסיבות לדעת שהיא יכולה לעשות זאת: עתודות הנפט שמצאה ברזיל בקרבת חופיה יתרמו רבות לעושרה ולחיזוק כלכלתה; קרבתה לארצות הברית תקל משמעותית על הפיכתה ליעד כלכלי בינלאומי, מה גם שהיחסים בין המדינות הופכים חמים יותר בשנים האחרונות; ב-2014 וב-2016 ייערכו במדינה, אחד אחרי השני, המונדיאל והאולימפיאדה - שני אירועי הספורט הגדולים בעולם, שמקפיצים כל כלכלה עוד כמה צעדים קדימה. כל אלו, בוודאי יתרמו להמשך התנופה של המדינה ומצבה הכלכלי.

ואם כך נכון, הרי שהמשקיעים צודקים: ברזיל הופכת אט אט לשוק המתפתח והכדאי ביותר בעולם, שפוטנציאל הגדילה שלו בלתי פוסק. אך במקום להשקיע את כל כולך בלימוד השווקים הללו, עשה את הדבר הנוח והטוב ביותר - רכוש תעודות סל ברזיל ותדע שעשית את המהלך הכדאי והמשתלם עבורך.

שתף תוכן זה עם חבריך!
אנו עושים מאמצים לאסוף עבורך מידע מדוייק ועדכני. עם זאת, אין אנו יכולים להיות אחראים לנכונות במידע ולאפשרות שימוש בו בניהול כספך. אין לראות במידה זה כל המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק כל מידע המפורסם באתר לפני קבלת החלטה. מערכת האתר אינה אחראית לכל נזק שיגרם לך כתוצאה משימוש במידע המופיע באתר זה.

יצירת קשר, פורטל תעודות סל © כל הזכויות שמורות 2013